Офiцiйний сайт мiста Коростишів
http://korostyshiv.osp-ua.info/


Візитівка міста


Коростишів – місто каменярів над тихоплинним Тетеревом
 

 

Наш славний, звитяжний Коростишів пройшов нелегкий багатовіковий шлях, про що свідчать численні пам’ятки історії та древні й суворі гранітні скелі над мрійливим Тетеревом.

Все це гармонійно поєднується в сьогоднішнім обличчі нашого міста, домінуючими рисами якого є динамізм теперішнього життя з його сучасними новобудовами, широко розвиненою сферою послуг, що уособлює плід активної діяльності підприємців райцентру.
 
Славу міста, щедрого на гідну історію, як і упродовж віків, так й нині, творять його жителі – працьовиті, багаті талантами, щирі серцями люди.
 
Упродовж більш як півстоліття Коростишів уславив себе щедрими покладами бурого вугілля і був по праву шахтарським містом.
 
А ще наше місто знають по всіх-усюдах диво-гранітами та лабрадоритами, подарованими цій землі Всевишнім. Вироби, котрі виготовляють з них коростишівські майстри, є справжніми витворами мистецтва. Коростишівський оздоблювальний камінь – окраса численних метро, вулиць, майданів, установ, організацій і підприємств у різних куточках України та поза її межами.
 
Природа нашого краю, увінчана древніми лісами, де вишумовують сосни і ялини, блакитноокими озерами та чудовими каньйонам, віддавна приваблює сюди діячів культури і мистецтва, численних відпочивальників. А цілющі джерела в місті та довкола нього сприяють лікуванню не тільки душі, а й тіла.
 
Ми відкриті для широкого спілкування та співпраці з територіальними громадами нашої України й інших держав. Коростишівська міська рада та її виконавчий комітет разом із територіальною громадою впевнено дивляться в майбутнє і згуртовано працюють на благо рідного краю.

 
 

 

 


 
 
 Постiйна адреса сторiнки: http://korostyshiv.osp-ua.info/html/ch1/vizit.html


© Інститут Трансформації Суспільства 2007-2010
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua

powered by cheap oakley sunglasses