Офіційна інформація
Біографія Коростишівського міського голови
Міська рада
Виконавчий комітет міської ради
Міський бюджет
План соціально-економічного розвитку
Регуляторна політика
Доступ до публічної інформації
Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Комунальні підприємства
Економіка міста
Фото дня
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Архiв новин за Січень 2012 року
30 сiчня 2012
Питання, винесені на розгляд сесії

Як поінформувала секретар міської ради А. П. Кропивницька проведено засідання постійних комісій міської ради, на яких були розглянуті питання, винесені на розгляд чергової 16 сесії міської ради шостого скликання.

 
 
 
>>>
28 сiчня 2012
Селекторна нарада

24 січня міський голова М.К. Чиколай, перший заступник міського голови В.М. Степаненко, директор КП «Теплосервіс» І.В. Кравченко взяли участь селекторній нараді під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Близнюка А. М., яка проходила в режимі відео-зв’язку, в приміщенні ВАТ «Укртелеком» міста Житомира.
 

>>>
27 сiчня 2012
День Соборності та Свободи України

22 січня міський голова М. К. Чиколай разом з апаратом міської ради взяв участь у заходах з нагоди Дня Соборності та Свободи України.

>>>
27 сiчня 2012
Засідання комісій

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка було проведено засідання комісій : з розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, - розглянуто одну заяву, та з земельних спорів, - розглянуто 2 заяви.

>>>
27 сiчня 2012
Робоча нарада

23 січня міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради, на якій було розглянуто ряд питань

>>>
19 сiчня 2012
Засідання виконавчого комітету міської ради

18 січня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було розглянуто 14 питань

>>>
18 сiчня 2012
Засідання комісій при виконавчому комітеті міської ради

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка проведено засідання комісій з визначення пайової участі забудовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика, на якому розглянуто дві заяви замовників будівництва, та розглянуто 14 заяв на комісії з житлових питань.

     
>>>
18 сiчня 2012
Робочі зустрічі

Як поінформував  міський голова М. К. Чиколай  протягом тижня було проведено такі робочі зустрічі

>>>
17 сiчня 2012
Нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

16 січня міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.

>>>
17 сiчня 2012
Засідання виконавчого комітету міської ради

18 січня 2012 року об 11.00 відбудеться засідання виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

>>>
16 сiчня 2012
Конкурс з відбору експертів на виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Рішенням комісії Коростишівської міської ради з проведення конкурсу серед суб’єктів оціночної діяльності на виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок від 12 січня 2012 року переможцями конкурсу з відбору експертів на виготовлення експертних грошових оцінок земельних ділянок визнано

>>>
15 сiчня 2012
Відбудеться засідання чергової 16-ї сесії Коростишівської міської ради шостого скликання

16 лютого 2012 року 0 10.00 відбудеться засідання чергової 16-ї сесії Коростишівської міської ради шостого скликання.

>>>
11 сiчня 2012
Засідання адміністративної комісії міської ради

11 січня відбулося засідання адміністративної комісії міської ради, на якому розглянуто 5 протоколів та винесено постанови

>>>
10 сiчня 2012
Нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

10 січня 2012 року міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.

>>>
9 сiчня 2012
Засідання виконавчого комітету міської ради

Як поінформував керуючий справами М. А. Потійчук відбулося чергове засідання виконкому міської ради, на якому було розглянуто 19 питань

>>>
6 сiчня 2012
Засідання комісії з визначення пайової участі забудовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка відбулося засідання комісії міської ради з визначення пайової участі забудовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика, на якій було розглянуто одну заяву.

>>>
5 сiчня 2012
Засідання комісії по земельних спорах

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка відбулося засідання комісії по земельним спорах по 3-м заявам громадян. Прийнято відповідні рішення.

>>>
4 сiчня 2012
Робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

3 січня міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.

>>>
3 сiчня 2012
15-та позачергова сесія міської ради шостого скликання

Як поінформувала секретар міської ради А. П. Кропивницька 30 грудня відбулося засідання 15-ї позачергової сесії міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 5 питань, прийнято міський бюджет на 2012 рік та затверджено Програму соціально-економічного розвитку міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика на 2012 рік. 

>>>
2 сiчня 2012
Громадські слухання

Відбулися громадські слухання на тему : Проект тарифів за послуги з водопостачання та водовідведення для І-ї групи споживачів ( населення ).

>>>Міська громада
Політичні партії
Громадські організації
Релігійні громади
ЗМІ
Видатні люди, почесні громадяни міста
Сервіс та відпочинок
Готелі
Торгівля
Ресторани/кафе
Транспорт
Анонси подій
13 грудня 2016

Запрошуємо Вас на святкове відкриття Новорічної ялинки, яке відбудеться 19 грудня 2016 року о 18.00 біля Корстишівського районного Будинку культури. 

25 листопада 2016

1 січня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій (громадських, благодійних організацій, всіх асоціацій, творчих спілок, інших) з перереєстрації своїх статутів.

19 серпня 2016

Коростишівська міська рада повідомляє, що у будинку, який знаходиться за адресою: м. Коростишів, вул. Святотроїцька, 3, створене об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Гірник 1».

 
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)
powered by cheap oakley sunglasses