Офіційна інформація
Біографія Коростишівського міського голови
Міська рада
Виконавчий комітет міської ради
Міський бюджет
План соціально-економічного розвитку
Регуляторна політика
Доступ до публічної інформації
Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Комунальні підприємства
Економіка міста
Фото дня
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Архiв новин за 2013 року
28 грудня 2012
З Новим, 2013 роком та Різдвом Христовим!

Коростишівська міська рада та її виконавчий комітет щиро вітають всіх жителів та гостей м. Коростишева, сіл Бобрика і Теснівки з Новим, 2013 роком та Різдвом Христовим!

>>>
21 грудня 2012
Повідомлення Коростишівської міської ради

В цьому році виконавчий комітет Коростишівської міської ради запропонував учням та студентам міста взяти участь у підготовці та проведенні Новорічних свят у рідному місті, а саме зібрати та власноруч виготовити іграшки для загальноміської ялинки.

>>>
18 грудня 2012
Повідомлення

Комунальне підприємство «Коростишівська комунальна служба» ввійшло в 50 кращих підприємств-лідерів у номінації «Прибутковість та рентабельність» і стало бронзовим призером даного рейтингу.

>>>
17 грудня 2012
ОГОЛОШЕННЯ

 

19.12.12 р. о 18-00 год. на головній площі міста відбудеться урочисте відкриття новорічної ялинки!  Запрошуємо всіх жителів та гостей міста взяти участь у цьому святковому заході.
 
>>>
13 грудня 2012
Звернення міського голови до мешканців міської територіальної громади!

Сьогодні звертаюсь до Вас , аби вибачитись за якість наших доріг. Зима, що прийшла до нас, як завжди принесла чимало клопотів не тільки міським комунальним підприємствам, але й всім мешканцям міської територіальної громади, особливо жителям районного центру.

>>>
13 грудня 2012
Повідомлення Коростишівської міської ради

12.12.12. відбулося перше засідання міського штабу з питань ліквідації стихійних явищ, викликаних складними погодними умовами (снігопади, ожеледиця) на території Коростишівської міської ради в осінньо–зимовий період 2012-2013р.р., на якому було утворено відповідний штаб, керівником якого є міський голова М.К. Чиколай.

>>>
11 грудня 2012
Інформація міської ради

05.12.12р. відбулися конкурсні торги «Реконструкція очисних споруд каналізації м. Коростишева продуктивністю 2000 куб.м./добу з перспективою розвитку до 3000 куб.м./добу по вул. Польовій в м. Коростишеві»

>>>
10 грудня 2012
Правила поводження з піротехнічними та вибухонебезпечними предметами

 

Чи часто замислюємося ми, купуючи феєрверки або петарди, про небезпеку, яку несе необережне з ними поводження? Натикаючись у газеті на чергове повідомлення про жертву піротехнічного виробу і співчуваючи, ми впевнені – з нами такого не станеться. Так, у власній безпеці ми впевнені. Але чи не траплялось нам купувати якоїсь новенької, невідомої піротехнічної іграшки з лотка на вулиці? При цьому нам у голову не приходить вимагати у продавця сертифікат якості на виріб, який є вибухонебезпечним. Ми спокійно спостерігаємо, як діти кидають з балкона петарди під ноги перехожим, або змагаються, хто довше протримає підпалену петарду в руці.

 

>>>
10 грудня 2012
Правила встановлення новорічної ялинки

 

 Встановлення новорічної ялинки пов’язано з необхідністю суворого дотримання Правил пожежної безпеки. Найменша необережність, порушення Правил пожежної безпеки при влаштуванні електрогірлянди або застосування джерел відкритого вогню (свічок), розпалювання бенгальських вогнів у приміщеннях, де встановлена ялинка, можуть призвести до пожежі.

 

>>>
6 грудня 2012
Вітання з Днем місцевого самоврядування!

Коростишівська міська рада та її виконавчий комітет щиро вітають Вас з Днем місцевого самоврядування! Розвиток засад місцевого самоврядування є надзвичайно важливою умовою становлення демократичного, справді громадянського суспільства. Щоденно працюючи над розв’язанням проблем економічного і соціального розвитку територіальних громад, ви намагаєтесь найбільш повно задовольнити потреби населення.  

>>>
6 грудня 2012
Вітання з Днем Збройних Сил України

Від імені Коростишівської міської ради та її виконавчого комітету вітаю всіх військовослужбовців з професійним святом – Днем збройних сил України.

Нехай міцніє наша країна, а самовіддана праця і вірність рідній вітчизні стануть запорукою її недоторканості, авторитету і процвітання.
 
>>>
30 листопада 2012
Коростишівська міська рада та її виконавчий комітет щиро вітає працівників прокуратури з професійним святом !

Ви відповідально і професійно виконуєте свій службовий обов'язок, достойно вирішуєте поставлені завдання, стоїте на сторожі Закону та правопорядку, забезпечуєте стабільність і надійний захист інтересів народу і держави.

>>>
30 листопада 2012
Інформація про Коростишівську міську станцію юних техніків

23-24 листопада 2012 року вихованці Коростишівської міської станції юних техніків взяли участь в обласних змаганнях з початкового технічного моделювання, в яких вибороли 2 командне місце.

>>>
23 листопада 2012
Гастрольні виступи цирку-шапіто «Круїз» в м. Коростишеві

Нещодавно наше місто з гастрольними виступами відвідав цирк-шапіто «Круїз» державного підприємства «Молодість». Артисти цирку дали три вистави, які відвідала дітвора нашого міста.

>>>
23 листопада 2012
Святкування Дня працівників сільського господарства в ТОВ «Племзавод Коростишівський»

18 листопада в Україні традиційно відзначається День працівників сільського господарства.

>>>
20 листопада 2012
Інформація про участь Коростишівського ДЮКФП у змаганнях і спартакіадах

У другій половині листопада поточного року вихованці Коростишівського дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки взяли участь в різних змаганнях, спартакіадах, де посіли почесні місця:

>>>
15 листопада 2012
Повідомлення про учасників змагань та виставок

У першій половині листопада гуртківці Коростишівської міської станції юних техніків взяли участь в обласних змаганнях та виставках:

>>>
15 листопада 2012
Застереження під час поведінки на льоду!

 Запам'ятайте! Лід може підвести нас восени, взимку й навесні. Ці заходи дозволять знизити ризик від перебування на льоду.

>>>
15 листопада 2012
Коростишівська міська рада та її виконавчий комітет щиро вітає працівників сільського господарства з професійним святом

В усі часи, як повелося з діда-прадіда, напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

>>>
15 листопада 2012
Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!

Від імені Коростишівської  міської ради, її виконавчого комітету та від себе особисто щиро та сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.

>>>
2 листопада 2012
Вітання – працівників соціальної сфери!

Виконавчий комітет Коростишівської міської ради від щирого серця вітає із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери!

>>>
30 жовтня 2012
Відмічено плідну роботу Коростишівської міської станції юних техніків

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Нагорна Н.П повідомила, що за підсумками обласних масових заходів з науково-технічного напрямку, проведених у 2 кварталі 2012 року відмічено плідну роботу Коростишівської міської станції юних техніків.

>>>
30 жовтня 2012
12 жителькам міста було присвоєно Почесне звання України «Мати-героїня»

19 жовтня ц.р. в залі музичної школи в рамках проведення першого форуму жінок району, 12 жителькам нашого міста було присвоєно Почесне звання України «Мати-героїня», яким було вручено посвідчення, нагрудні знаки та подарунки і квіти від Коростишівської міської ради .

>>>
25 жовтня 2012
Міський глова зустрівся з керівництвом фонду Європейського розвитку та інвестицій в Східній Європі

Недавно міським головою Чиколаєм М.К. була проведена зустріч з першим заступником голови ради директорів  фонду Європейського розвитку та інвестицій в Східній Європі паном Гроппа С.О. з питання будівництва сміттєпереробного заводу в районі полігону захоронення твердих побутових відходів, який вже будується.

>>>
22 жовтня 2012
Зустріч

Недавно міським головою Чиколаєм М.К. була проведена зустріч з першим заступником голови ради директорів  фонду Європейського розвитку та інвестицій в Східній Європі паном Гроппа С.О. з питання будівництва сміттєпереробного заводу в районі полігону захоронення твердих побутових відходів, який вже будується.

>>>
5 жовтня 2012
Виконавчий комітет Коростишівської міської ради вітає юристів з їх професійним святом – Днем юриста!

Бути юристом почесно і відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правників за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян.

>>>
5 жовтня 2012
Коростишівська міська рада та її виконавчий комітет щиро вітає працівників освіти із професійним святом, яке з любов’ю називають Днем учителя!

Хай слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами юних талантів, яскравих особистостей, які прославляться визначними перемогами та збагатять суспільство новими досягненнями.

>>>
4 жовтня 2012
Оголошення

 Коростишівська міська рада повідомляє про намір продажу земельної ділянки площею 0,3308 га, яка розташована в м. Коростишеві по вул. Чапаєва, 5А на земельних торгах (аукціон), наміченої для будівництва спортивно-оздоровчого та розважального комплексу (функціональне призначення - комерційне).

>>>
28 вересня 2012
Вітання бібліотекарям

 Виконавчий комітет Коростишівської міської ради вітає бібліотекарів з Всеукраїнським днем бібліотек.

Давним давно людина почала збирати книги. Багато років тому назад люди вважали за честь і обов’язок мати в своїх оселях багато книжок.
Кожне бібліотечне зібрання то скарб, велике надбання.
>>>
28 вересня 2012
Звернення до батьків

За статистикою, за один лише січень у 2012 році в країні виникло більше 4 тисяч пожеж, під час яких загинуло 13 дітей, 16 отримали травми та опіки. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

>>>
26 вересня 2012
П О Д Я К А
Виконавчий комітет Коростишівської міської ради, особисто міський голова М.К.Чиколай, щиро дякують керівникам підприємств, організацій, приватним підприємцям, мешканцям територіальної громади, усім, хто не залишився байдужим, за підтримку та допомогу у підготовці та проведенні урочистостей, присвячених 513-річниці з дня першої достовірної писемної згадки про місто Коростишів.
 
>>>
23 серпня 2012
Коростишівська міська рада та її виконавчий комітет сердечно вітає працівників вугільної промисловості з професійним святом - Днем шахтаря та 66-річницею шахтарського руху на Коростишівщині!

КоростишівЦя знамення подія – добра нагода сказати теплі слова вдячності за багаторічну сумлінну працю на благо рідної землі гірникам району, ветеранам шахтарської праці, які й сьогодні є прикладом для молодого покоління. Адже у нашому районі вугільна галузь довгий час була основою економіки та гарантом стабільності розвитку регіону.

>>>
23 серпня 2012
Коростишівська міська рада щиро вітає з Днем незалежності України!
КоростишівШановні жителі міста та району ! Коростишівська міська рада та її виконавчий комітет щиро вітає Вас з Днем незалежності України! Прийміть сердечні вітання з нагоди визначного державного свята. Цей день закріпив багатовікові прагнення народу до незалежності, ознаменував нову віху в історії та забезпечив права і свободи кожного громадянина.
>>>
3 серпня 2012
Пожежнонебезпечний період

В зв’язку з надзвичайним рівнем пожежної небезпеки, яка встановлюється в Україні Служба цивільного захисту в Коростишівському районі ТУ МНС у Житомирській області та Коростишівський районний сектор управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області звертається до Вас шановні мешканці району, обмежити походи до лісу.

>>>
1 серпня 2012
Шановні жителі та гості міста!

 

Уже стало доброю традицією щорічно в третю неділю вересня відзначати свято міста Коростишева.  Урочистості присвячені   513-й річниці з дня першої писемної згадки про місто Коростишівсвято відбудуться 15-16 вересня 2012 року.

 

>>>
6 червня 2012
Шановні журналісти!

Коростишівська міська рада та її виконавчий комітет щиро вітають Вас з професійним святом – Днем журналіста!

>>>
1 червня 2012
Подяка підприємцям міста

 

Виконавчий комітет Коростишівської міської ради висловлює вдячність приватним підприємцям: О. Лановській, В. Грабовському та О.Грабовському за організацію та проведення ремонту вулиць Петрикіна та Куйбишева.
>>>
1 червня 2012
Розпочали свою роботу літні дитячі табори з денним перебуванням дітей

Як поінформувала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Н. П. Нагорна 28 травня на базі Будинку дитячої творчості та дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки розпочали свою роботу літні дитячі табори з денним перебуванням дітей.
 

>>>
1 червня 2012
Засідання робочої групи при РДА

В. М. Степаненко взяв участь в засіданні робочої групи при Коростишівській районній державній адміністрації по питанню наповнення міського бюджету.

>>>
1 червня 2012
Засідання комісій при виконавчому комітеті міської ради

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка відбулися засідання комісій з земельних спорів, інфраструктури та адміністративної комісії, на якому розглянуто 4 протоколи та винесено 3   постанови -  за 152 ст. «Порушення правил благоустрою території населених пунктів»(штраф – 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян) та одну постанову за 156 ст. ч. 2 «Продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років» (штраф – 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян).

>>>
1 червня 2012
Нарада з питань фінансового стану підприємств міської комунальної власності

 

28 травня міський голова М. К. Чиколай провів нараду за участю : начальника Коростишівської МДПІ Олійник Л. В., першого заступника міського голови В.М. Степаненка, головного бухгалтера МКП «Водоканал» Гілевич Л. В., з питань фінансового стану підприємств міської комунальної власності та сплати податків МКП «Водоканал».
>>>
1 червня 2012
Робочі зустрічі

28 травня міський голова Микола Чиколай провів 2 робочі зустрічі - з дирекцією інституту НДПІ містобудування (м. Київ), начальником відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Коростишівської РДА Загоровською Тетяною Володимирівною та дирекцією Житомирського філіалу ДП«Державний науково-дослідний інститут «НДІпроектрконструкція» по питанню розробки і проектування генерального плану міста Коростишева, реконструкції станції знезалізнення та відведення земельної ділянки під будівництво очисних споруд у місті Коростишеві.

>>>
1 червня 2012
Фінальний матч за Кубок України по футболу ЄВРО-2012 серед школярів

12 травня, за ініціативи міського голови М.К.Чиколая, та почесного громадянина міста Коростишева В.Р. Зорніка, студенти-спортсмени Коростишівського педагогічного коледжу імені І.Я. Франка та учні ДЮКФП побували на найкращому стадіоні України НСК «Олімпійський» м. Києва, де відбувся фінальний матч за Кубок України по футболу Євро-2012 серед школярів.

>>>
1 червня 2012
Чергова робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

28 травня міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради. Увагу було акцентовано на питаннях

>>>
24 травня 2012
Засідання робочої групи

За участю першого заступника міського голови В. М. Степаненка та начальника фінансово-економічного відділу виконавчого комітету міської ради Є. П. Яковенко відбулося засідання робочої групи з наповнення районного бюджету, де були розглянуті питання виконання бюджету за травень місяць та за 5 місяців 2012 року.

>>>
24 травня 2012
Нарада в облдержадміністрації

Перший заступник міського голови В. М. Степаненко взяв участь в нараді, яка відбулася в обласній державній адміністрації під головуванням голови облдержадміністрації Рижука С. М.
 

>>>
24 травня 2012
Засідання 19-ї позачергової сесії міської ради шостого скликання

 

Як поінформувала в. о. міського голови, секретар міської ради А. П. Кропивницька 18 травня відбулося засідання 19-ї позачергової сесії міської ради шостого скликання, на якому розглянуто ряд питань.
>>>
24 травня 2012
Робоча зустріч

Міський голова М. К. Чиколай провів робочу зустріч з дирекцією інституту НДПІ містобудування (м. Київ) по питанню розробки генерального плану міста Коростишева та реконструкції очисних споруд.

>>>
24 травня 2012
Чергова робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

21 травня міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.

>>>
23 травня 2012
Оберігайтеся отруйних грибів!

Гриби – це одне з найцікавіших і найтаємніших явищ природи, цінний харчовий продукт, однак серед грибів багато отруйних, які можуть викликати сильні отруєння, а іноді і смерть. Це такі гриби, як бліда поганка, мухомори, опеньки несправжні та багато інших. Для отруєння досить з’їсти половину поганки, а смертність від неї досягає більш як у 50 % випадків.

>>>
22 травня 2012
МНС застерігає: «Обережно, змії !»

В травні в багатьох областях України за медичною допомогою звертались люди, яких кусали змії. Не оминула ця подія і наш район. Від укусу змії постраждав 10 річний хлопчик, мешканець районного центру.

>>>
22 травня 2012
Подяка

Виконавчий комітет Коростишівської міської ради висловлює подяку ФОП Беселовській С.М. за надання допомоги КП «Коростишівський комунальник» у придбанні фарби для проведення розмітки вул. Червона площа.

>>>
22 травня 2012
Засідання постійних комісій при виконавчому комітеті міської ради

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка відбулися засідання комісій: з інфраструктури, житлової.

>>>
22 травня 2012
Засідання постійних комісій міської ради

Як поінформувала в. о. міського голови, секретар міської ради А. П. Кропивницька проведено засідання постійних комісій міської ради, на яких були розглянуті питання, винесені на розгляд позачергової 19 сесії міської ради шостого скликання.

>>>
22 травня 2012
Чергова робоча нарада

14 травня міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.

>>>
22 травня 2012
Поїздка на фінал Кубку України з футболу серед школярів

20 березня понад триста тисяч юнаків із двадцяти тисяч вітчизняних шкіл (9600 команд) розпочали суперечку за нагороду Кубка України з футболу «Євро 2012» серед школярів. В суботу, 12 травня, на найкращому стадіоні України НСК «Олімпійський» м. Києва відбувся фінальний матч за Кубок України по футболу Євро-2012 серед школярів.

>>>
22 травня 2012
Коростишівська міська рада оголошує конкурс

Коростишівська міська рада оголошує конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності на проведення робіт з виготовлення технічної документації з експертної грошової оцінки земельних ділянок

>>>
22 травня 2012
Звернення до батьків!

Територіальне управління МНС та Управління Держтехногенбезпеки у Житомирській області стурбовані ситуацією, що склалася з травмуванням та загибеллю дітей внаслідок нещасних випадків. Лише з початку року в області під час пожеж загинуло шестеро дітей, що у 6 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року.

>>>
18 травня 2012
Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва !

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва ! Дякую Вам за довголітню сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток культури нашого міста Коростишева та всієї України.

>>>
11 травня 2012
Дорогі наші жінки!

Сердечно вітаю Вас з Днем матері – берегині роду і його заступниці! Спасибі Вам, дорогі наші, за Вашу турботу і ласку, за Ваше благословіння у світ широкий. Хай будуть щасливим і вдячними Ваші діти. Нехай завжди радісними і приємними будуть Ваші буденні клопоти. Добра Вам, міцного здоров’я і благополуччя на довгі літа.

>>>
8 травня 2012
Дорогі ветерани, учасники бойових дій, жителі міста Коростишева!

Від усього серця вітаю Вас зі святом Перемоги! 9 Травня – це не лише день спомину про подвиг нашого народу, а й дата, яка духовно об’єднує покоління, підкреслює ту мудру істину, що полеглим потрібна пам’ять, а живим – увага.
 

>>>
8 травня 2012
Подяка

 

Виконавчий комітет Коростишівської міської ради висловлює вдячність керівнику Коростишівського лісгоспу АПК Зюбаку М. М. за надання благодійної допомоги лісоматеріалами для ремонту огорожі на кладовищі в районі Киричанки та зрізання дерев по місту.
>>>
8 травня 2012
Робоча зустріч

Перший заступник міського голови В. М. Степаненко провів робочу зустріч з керівництвом Житомирського ШБУ № 19 та узгодив проведення ремонтних робіт на вулицях міста.

>>>
8 травня 2012
Засідання виконавчого комітету Коростишівської міської ради

28 квітня відбулося засідання виконавчого комітету  Коростишівської міської ради, на якому було розглянуто ряд питань.

>>>
8 травня 2012
Засідання оргкомітету

 

4 травня в. о. міського голови, секретар міської ради А. П. Кропивницька провела засідання організаційного комітету по підготовці та проведенню Дня Перемоги У Великій Вітчизняній війні на території Коростишівської міської ради.
>>>
8 травня 2012
Робочі наради

3 та 7 травня в. о. міського голови, секретар міської ради А. П. Кропивницька провела чергові робочі наради з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради, на яких детально розглядалися заходи по підготовці міста Коростишева до Дня Перемоги.

>>>
29 квiтня 2012
Робоча поїздка

 

В. М. Степаненко разом з начальником земельного відділу виконавчого комітету Коростишівської міської ради О. М. Демченко здійснили робочу поїздку в м. Житомир з метою вирішення спірних питань з ПАТ «ЕК»Житомиробленерго» по питанню погодження проекту землеустрою по відведенню земельної ділянки під будівництво полігону твердих побутових відходів.
 
>>>
29 квiтня 2012
Засідання робочої групи при Коростишівській районній державній адміністрації

 

Перший заступник міського голови В. М. Степаненко взяв участь в засіданнях робочої групи при Коростишівській районній державній адміністрації, де розглядалися питання наповнення районного бюджету за квітень місяць цього року.
>>>
29 квiтня 2012
Погодження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для населення

Продовження засідання громадських слухань на тему: «Погодження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для населення»

>>>
29 квiтня 2012
Засідання 18-ї сесії Коростишівської міської ради шостого скликання

25 квітня відбулося засідання вісімнадцятої сесії Коростишівської міської ради шостого скликання.

>>>
29 квiтня 2012
Засідання при Коростишівській районній державній адміністрації

24 квітня в. о. міського голови, секретар міської ради А. П. Кропивницька взяла участь в засіданні колегії та семінарі міських та сільських голів при Коростишівській районній державній адміністрації.

>>>
29 квiтня 2012
Засідання оргкомітету

20 квітня А. П. Кропивницька провела засідання оргкомітету по підготовці та проведенню Дня Перемоги У Великій Вітчизняній війні на території Коростишівської міської ради.

>>>
29 квiтня 2012
Засідання виконавчого комітету Коростишівської міської ради

 

18 квітня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було розглянуто ряд питань.
>>>
29 квiтня 2012
Чергова робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

23 квітня в. о. міського голови, секретар міської ради А. П. Кропивницька провела чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради. А. П. Кропивницька розпочала нараду з підведення підсумків проведеної роботи міськими комунальними підприємствами по підготовці міста до Великодніх свят.

>>>
27 квiтня 2012
Дзвони Чорнобиля

Минуло 26 років з того часу, як в самому центрі Європі сталося велике екологічне лихо,  дзвони якого чути й сьогодні.

>>>
20 квiтня 2012
Повідомлення

Виконавчий комітет Коростишівської міської ради повідомляє, що проводяться рейди за участю виконавчої служби та КП «Коростишівський комунальник» в Коростишівському районі по рішенню суддів з заборгованості за надані комунальні послуги.

>>>
20 квiтня 2012
Повідомлення

Виконавчий комітет Коростишівської міської ради звертається до підприємств, організацій, установ, які взяли участь в загальноміській весняній толоці, виконати роботи на закріплених ділянках до 28 квітня цього року та проінформувати про проведену роботу КП«Коростишівський комунальник».

>>>
20 квiтня 2012
Громадські слухання на тему: «Погодження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для населення»

17 квітня в сесійній залі Коростишівської міської ради відбулися громадські слухання на тему: «Погодження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення для населення». Була оголошена перерва в засіданні.

>>>
20 квiтня 2012
Засідання комісії по земельних спорах

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка відбулося засідання комісії по земельних спорах. З розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

 
>>>
20 квiтня 2012
Засідання постійних комісій міської ради

 

Як поінформувала в. о. міського голови, секретар міської ради А. П. Кропивницька проведено засідання постійних комісій міської ради, на яких були розглянуті питання, винесені на розгляд чергової 18 сесії міської ради шостого скликання.
>>>
20 квiтня 2012
Чергова робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

17 квітня в. о. міського голови, секретар міської ради А. П. Кропивницька провела чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.
 

>>>
13 квiтня 2012
Шановні жителі та гості міста Коростишева!

Сердечно вітаю Вас зі святом Христового Воскресіння! Нехай Пасхальне свято стане для кожного початком нового життя – кращого і добрішого, а радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху.

>>>
11 квiтня 2012
Рейд по заборгованості

Виконавчий комітет Коростишівської міської ради повідомляє, що проведено два рейди за участю виконавчої служби в Коростишівському районі (керівник Кравчук О. Є.) по рішенню суддів з заборгованості за надані комунальні послуги.

>>>
11 квiтня 2012
Повідомлення

Виконавчий комітет Коростишівської міської ради просить осіб, які вводять в експлуатацію нерухоме майно протягом семи днів після отримання в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Житомирській області декларації про готовність об’єкта до експлуатації подавати копії даних декларацій до виконавчого комітету міської ради.

>>>
11 квiтня 2012
Чергова робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

9 квітня в. о. міського голови, секретар міської ради А. П. Кропивницька провела чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради. На нараді детально розглядалися питання благоустрою міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика; проведення поточного ремонту багатоквартирних будинків, міських доріг, підготовка до Великодніх свят, виконання міського бюджету 2012 року, тощо.

>>>
5 квiтня 2012
Засідання виконавчого комітету

2 квітня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Коростишівської міської ради, на якому було розглянуто ряд питань.

>>>
5 квiтня 2012
Комісії при виконавчому комітеті міської ради

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка відбулися засідання тимчасових комісій за розпорядженням міського голови М.К. Чиколая

>>>
5 квiтня 2012
Чергова робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

2 квітня в. о. міського голови, секретар міської ради А. П. Кропивницька провела чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.
 

>>>
5 квiтня 2012
Повідомлення

Виконавчий комітет Коростишівської міської ради просить усі підприємства, організації, установи, населення міста долучитися до участі в місячнику з благоустрою міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика.

>>>
5 квiтня 2012
Обласні змагання

Як поінформувала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Н. П. Нагорна під час весняних канікул гуртківці Коростишівської міської Станції юних техніків взяли участь в таких обласних змаганнях

>>>
28 березня 2012
Подяка

 

Виконавчий комітет Коростишівської міської ради дякує усім підприємствам, організаціям, установам, населенню міста, хто вже розпочав роботи з благоустрою міста та запрошує решту включитися в цю роботу.
>>>
28 березня 2012
Конкурс на право оренди будівлі гранітного цеху

Коростишівська міська рада найближчим часом планує оголосити конкурс на право оренди будівлі гранітного цеху площею 629, 6 кв. м, що розташована в м. Коростишеві по вул. Червоних партизан, 29 і знаходиться на балансі КП«Коростишівський комунальник».
 

>>>
28 березня 2012
Засідання комісій при виконавчому комітеті міської ради

Під головуванням першого заступника міського голови відбулися засідання комісій при виконавчому комітеті міської ради : з проведення конкурсу серед суб’єктів оціночної діяльності по виготовленню експертної грошової оцінки земельних ділянок - розглянуто 2 заяви

>>>
28 березня 2012
Чергова робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

26 березня в. о. міського голови, секретар міської ради А. П. Кропивницька провела чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради, на якій детально розглядалися питання проведення благоустрою міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика, робота міських служб у весняний період, звернення громадян міста до працівників міської ради. На особливому контролі знаходиться у фінансово-економічного відділі міської ради питання наповнення міського бюджету за І-й квартал.
 

>>>
26 березня 2012
Оголошення

25 квітня 2012 року о 10.00 відбудеться засідання вісімнадцятої сесії Коростишівської міської ради шостого скликання

>>>
26 березня 2012
Метро і мавзолей з коростишівського граніту

Якщо підрахувати кількість дорогих авто на душу населення у Києві і в Коростишеві, то вийде, що мешканці райцентру живуть заможніше. Кажуть, що цей факт навіть Віктор Янукович афішував під час передвиборчої кампанії.

>>>
23 березня 2012
День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

16 березня в залі засідань Коростишівської міської ради відбулися урочисті збори до Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

>>>
22 березня 2012
Повідомлення

Виконавчий комітет Коростишівської міської ради нагадує, що з 20 березня розпочався місячник з благоустрою міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика.
 

>>>
22 березня 2012
ІV Спортивні ігри школярів Житомирщини з шахів

Як поінформувала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Н. П. Нагорна 16-17 березня у шаховому клубі РБК відбулися ІV Спортивні ігри школярів Житомирщини з шахів.

>>>
22 березня 2012
Робочі зустрічі

20 березня М. К. Чиколай провів 3 робочі зустрічі : з дирекцією інституту НДПІ містобудування (м. Київ) по питанню розробки генерального плану міста Коростишева; з директором Житомирського ШБУ-19 Швецем П. А. по питанню ремонту доріг в місті Коростишеві, селах Теснівці та Бобрику ; з керівництвом державного управління з охорони навколишнього середовища по питанню будівництва полігону ТПВ.

>>>
22 березня 2012
Засідання комісій при виконавчому комітеті міської ради

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка відбулися засідання комісій: з інфраструктури, розглянуто одну заяву; з житлових питань; адміністративної – розглянуто 3 протоколи та винесено 2 постанови за 152 ст.

>>>
21 березня 2012
Чергова робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

19 березня міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.

>>>
20 березня 2012
Спалювати суху траву небезпечно

Щорічно, з приходом весни, на полях, сіножатях, а то і в містах, на пагорбах та вздовж доріг рухаються вогняні “фронти”, які знищують на своєму шляху все живе. У вогні гинуть корисні комахи, які зимують у верхніх шарах грунту, горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосферного повітря.

>>>
19 березня 2012
Звернення міського голови М.К. Чиколая до членів міської територіальної громади

Шановні члени міської територіальної громади, дорогі мої земляки! Вже в котре звертаючись до Вас, хочу наголосити, що ми завжди з вами пишалися і пишаємося красою нашого краю, неповторними його краєвидами.

>>>
14 березня 2012
Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення !

Прийміть наші щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята! Сфера послуг – одна з найважливіших складових економіки міста. Комунальні блага стали настільки звичними, що ми навіть не замислюємося, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства міста.

>>>
14 березня 2012
Шановні громадяни!

Виконавчий комітет Коростишівської міської ради повідомляє, що вулицями міста розгулюють безпритульні та відпущені з прив’язі собаки, які можуть бути носіями різних захворювань (на території України вже відомі випадки зараження сказом).
 

>>>
14 березня 2012
Районний фестиваль «Струни серця»

Як повідомила заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Н. П. Нагорна 5 березня колектив художньої самодіяльності клубу села Теснівка взяв участь в зональному турі районного фестивалю самодіяльності народної творчості «Струни серця», що відбувся в с. Слобідка.

>>>
14 березня 2012
Чергова робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

12 березня міський голова Микола Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.
 

>>>
14 березня 2012
Оголошення про конкурс

Коростишівська міська рада оголошує конкурс на визначення суб’єкта оціночної діяльності на проведення робіт з виготовлення технічної документації з експертної грошової оцінки земельних ділянок

>>>
12 березня 2012
Засідання комісії по земельним спорам

Під головуванням Степаненка В.М. відбулося засідання комісії по земельним спорам. По розглянутих питаннях прийняті відповідні рішення.

>>>
12 березня 2012
Чергова робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

5 березня міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради, на якій кожен звітував про виконану роботу та отримав відповідні доручення від міського голови.

>>>
12 березня 2012
Сподівались на фурор, та вийшов конфуз

Уже майже місяць в місті розповсюджується газета «Рідний дім», в двох номерах якої надруковані недостовірні факти надання допомоги щодо підключення опалення сім’ї О. Ф. Шевцової. У зв’зку з цим хочу сказати наступне.

>>>
12 березня 2012
Оголошення

14 березня відбудеться засідання виконавчого комітету Коростишівської міської ради

>>>
6 березня 2012
Дорогі, кохані, чарівні наші жінки!

Сердечно вітаємо Вас з прекрасним весняним святом 8-го Березня! Міжнародний жіночий день ще раз нагадує нам, чоловікам, що своїми перемогами ми завдячуємо Вам, любі наші жінки, адже саме Ваша любов і вірність у всі часи й епохи додавали чоловікам сил, мужності та відваги, надихали їх на величезні звершення, робили нездоланними. На тендітних плечах жінки не тільки домашні турботи.

>>>
5 березня 2012
Оголошення

15 березня 2012 року о 10.00 відбудеться засідання 17-ї (позачергової) сесії міської ради шостого скликання.

>>>
5 березня 2012
Розробка та проектування генерального плану міста Коростишева

 

3 березня міським головою Миколою Чиколаєм проведена нарада з питання розробки і проектування генерального плану міста Коростишева за участю : головного архітектора Житомирської області Мединського Віктора Христофоровича; директора інституту НДПІ містобудування Онищенка Володимира Миколайовича, головного архітектора інституту НДПІ містобудування Тарасюка Андрія Петровича, начальника відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури Коростишівської РДА Загоровської Тетяни Володимирівни.
>>>
5 березня 2012
Прийом у міського голови

На прийомі у міського голови завжди чимало людей, які звертаються до Миколи Костянтиновича за порадою, допомогою, знаючи, що очільник міста ніколи не відмовить, вислухає і постарається допомогти.
 

>>>
5 березня 2012
Подяка

Жителі міста Коростишева охоче відвідують різноманітні заходи та свята.
 

>>>
1 березня 2012
Виїзне засідання комісії по обстеженню річки Левчи

22 лютого міським головою Миколою Чиколаєм було видано розпорядження про обстеження річки Левчи і створено комісію за участю: представників громадськості, депутатського корпусу, представників Коростишівської районної санітарно-епідеміологічної служби.
 

>>>
1 березня 2012
Громадські слухання

21 лютого в сесійній залі Коростишівської міської ради пройшли громадські слухання на тему: «Погодження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій».
 

>>>
28 лютого 2012
Чергова робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

Чергова робоча нарада 27 лютого розпочалася з підведення підсумків проведення загальноміського свята проводи Зими – зустріч Весни та тижневої роботи міських комунальних підприємств.

>>>
28 лютого 2012
Коростишів: Проводи Зими – зустріч Весни

Цьогоріч 25 лютого святкували Масляну (Масницю, Сирний тиждень). Відзначення даного свята для нашого народу означало кінець зими та давало можливість налаштуватися на довгий Великодній піст.

>>>
26 лютого 2012
Робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

20 лютого міський голова М. К. Чиколай. провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради, на якій кожен звітував про виконану роботу за тиждень.

>>>
22 лютого 2012
Шановні ветерани Великої Вітчизняної війни та військової служби, працівники Збройних сил України!

23 лютого ми традиційно відзначаємо День захисника Вітчизни, вшановуючи тих, хто своєю самовідданою працею робив і робить значний внесок у зміцнення оборони і безпеки країни, хто сумлінно виконує свій почесний конституційний обов’язок по захисту своєї Вітчизни, хто відстоював свободу та незалежність України.

>>>
22 лютого 2012
Свято моржів

Вже 23-ій рік поспіль у Коростишеві проводиться Свято моржів. Цьогоріч 18 лютого на першому озері відбулося традиційне купання «моржів». 
 

>>>
22 лютого 2012
Шановні ветерани, дорогі хористи-ветерани!

З усією теплотою душі і серця вітаю Вас з 25-річчям ветеранської організації. Вже чверть віку хор ветеранів радує нас своїми піснями.

>>>
22 лютого 2012
Засідання 16-тої сесії міської ради шостого скликання

16 лютого відбулася 16-та сесія міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 20 питань життєдіяльності територіальної громади.

>>>
22 лютого 2012
Засідання виконавчого комітету міської ради

15 лютого відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було розглянуто ряд питань.

>>>
22 лютого 2012
День вшанування воїнів-інтернаціоналістів

Для кожного, хто пройшов пекло Афганської війни, ця дата – особлива. Вона позначена пам’яттю про мужніх чоловіків, які, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок, смертю хоробрих полягли на чужій землі.
 

>>>
21 лютого 2012
Звернення до батьків

За статистикою, за один лише січень місяць, у 2012 році в країні виникло більше 4 тисяч пожеж, під час яких загинуло 13 дітей, 16 отримали травми та опіки. Легковажне поводження малечі з вогнем, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків. І виною цьому – батьківський недогляд.

>>>
21 лютого 2012
Оголошення

25 лютого 2012 року о 14.00 годині на Червоній площі міста Коростишеві відбудеться свято « Проводи Зими - зустріч Весни».

>>>
21 лютого 2012
Коростишівська міська рада оголошує конкурс

Коростишівська міська рада оголошує конкурс на визначення суб'єкта оціночної діяльності на проведення робіт з виготовлення технічної документації з експертної грошової оцінки земельних ділянок

>>>
15 лютого 2012
Конкурс з оренди майна міської комунальної власності

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка проведено конкурс з оренди майна міської комунальної власності, на якому розглянули чотири заяви і прийняли відповідні рішення.

>>>
15 лютого 2012
Засідання комісії по земельних спорах

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка проведено засідання комісії по земельних спорах, на якому було розглянуто дві заяви.

>>>
15 лютого 2012
Чергова робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

13 лютого міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.

>>>
14 лютого 2012
Селекторна нарада

 

10 лютого перший заступник міського голови В. М. Степаненко взяв участь в селекторній нараді, яка проходила в приміщенні ВАТ «Укртелеком», в м. Житомирі, в режимі відео-зв’язку під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Близнюка А. М. по питанню безпечної безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення в умовах низької температури.
>>>
14 лютого 2012
Рекомендації по питанню реформування та розвитку ЖКГ

Виконавчий комітет Коростишівської міської ради повідомляє, що Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на виконання Закону України від 24.06.2004 № 1869-ІV «Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки» та національного плану дій на 2011 рік розроблені та схвалені на засіданні Науково-технічної ради Міністерства

>>>
8 лютого 2012
Оголошення

Виконавчий комітет Коростишівської міської ради повідомляє, що питаннями ремонту, профілактики, обслуговування котлів та обладнання індивідуального опалення займається Коростишівське комунальне підприємство «Теплосервіс».

>>>
8 лютого 2012
Звернення міського голови М. К. Чиколая до мешканців міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика

Шановні коростишівці та мешканці сіл Теснівки та Бобрика ! Звернутися до Вас спонукали вкрай складні погодні умови. Сильні морози та великі снігопади внесли корективи в роботу міських служб. Але, незважаючи на ці обставини, незадовільний стан наявного транспорту, комунальні підприємства міста роблять все можливе та неможливе, щоб забезпечити життєдіяльність Коростишева. Для цього, навіть, замовлено дорожню техніку з міста Житомира.

>>>
8 лютого 2012
Чергова робоча нарада

6 лютого міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.

>>>
3 лютого 2012
Засідання комісій

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка проведено засідання комісій

>>>
2 лютого 2012
Робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

30 січня міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.   

>>>
30 сiчня 2012
Питання, винесені на розгляд сесії

Як поінформувала секретар міської ради А. П. Кропивницька проведено засідання постійних комісій міської ради, на яких були розглянуті питання, винесені на розгляд чергової 16 сесії міської ради шостого скликання.

 
 
 
>>>
28 сiчня 2012
Селекторна нарада

24 січня міський голова М.К. Чиколай, перший заступник міського голови В.М. Степаненко, директор КП «Теплосервіс» І.В. Кравченко взяли участь селекторній нараді під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Близнюка А. М., яка проходила в режимі відео-зв’язку, в приміщенні ВАТ «Укртелеком» міста Житомира.
 

>>>
27 сiчня 2012
День Соборності та Свободи України

22 січня міський голова М. К. Чиколай разом з апаратом міської ради взяв участь у заходах з нагоди Дня Соборності та Свободи України.

>>>
27 сiчня 2012
Засідання комісій

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка було проведено засідання комісій : з розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, - розглянуто одну заяву, та з земельних спорів, - розглянуто 2 заяви.

>>>
27 сiчня 2012
Робоча нарада

23 січня міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради, на якій було розглянуто ряд питань

>>>
19 сiчня 2012
Засідання виконавчого комітету міської ради

18 січня відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було розглянуто 14 питань

>>>
18 сiчня 2012
Засідання комісій при виконавчому комітеті міської ради

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка проведено засідання комісій з визначення пайової участі забудовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика, на якому розглянуто дві заяви замовників будівництва, та розглянуто 14 заяв на комісії з житлових питань.

     
>>>
18 сiчня 2012
Робочі зустрічі

Як поінформував  міський голова М. К. Чиколай  протягом тижня було проведено такі робочі зустрічі

>>>
17 сiчня 2012
Нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

16 січня міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.

>>>
17 сiчня 2012
Засідання виконавчого комітету міської ради

18 січня 2012 року об 11.00 відбудеться засідання виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

>>>
16 сiчня 2012
Конкурс з відбору експертів на виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок

Рішенням комісії Коростишівської міської ради з проведення конкурсу серед суб’єктів оціночної діяльності на виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок від 12 січня 2012 року переможцями конкурсу з відбору експертів на виготовлення експертних грошових оцінок земельних ділянок визнано

>>>
15 сiчня 2012
Відбудеться засідання чергової 16-ї сесії Коростишівської міської ради шостого скликання

16 лютого 2012 року 0 10.00 відбудеться засідання чергової 16-ї сесії Коростишівської міської ради шостого скликання.

>>>
11 сiчня 2012
Засідання адміністративної комісії міської ради

11 січня відбулося засідання адміністративної комісії міської ради, на якому розглянуто 5 протоколів та винесено постанови

>>>
10 сiчня 2012
Нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

10 січня 2012 року міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.

>>>
9 сiчня 2012
Засідання виконавчого комітету міської ради

Як поінформував керуючий справами М. А. Потійчук відбулося чергове засідання виконкому міської ради, на якому було розглянуто 19 питань

>>>
6 сiчня 2012
Засідання комісії з визначення пайової участі забудовників у створенні та розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка відбулося засідання комісії міської ради з визначення пайової участі забудовників у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика, на якій було розглянуто одну заяву.

>>>
5 сiчня 2012
Засідання комісії по земельних спорах

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка відбулося засідання комісії по земельним спорах по 3-м заявам громадян. Прийнято відповідні рішення.

>>>
4 сiчня 2012
Робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

3 січня міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.

>>>
3 сiчня 2012
15-та позачергова сесія міської ради шостого скликання

Як поінформувала секретар міської ради А. П. Кропивницька 30 грудня відбулося засідання 15-ї позачергової сесії міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 5 питань, прийнято міський бюджет на 2012 рік та затверджено Програму соціально-економічного розвитку міста Коростишева, сіл Теснівки та Бобрика на 2012 рік. 

>>>
2 сiчня 2012
Громадські слухання

Відбулися громадські слухання на тему : Проект тарифів за послуги з водопостачання та водовідведення для І-ї групи споживачів ( населення ).

>>>
31 грудня 2011
14-та позачергова сесія міської ради шостого скликання

 

Як поінформувала  секретар міської ради А. П. Кропивницька 22 грудня відбулося засідання 14-ї позачергової сесії міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 11 питань.
>>>
30 грудня 2011
Щиро вітаю всіх жителів та гостей міста з Новим 2012 роком та Різдвом Христовим!

Щиро вітаю всіх жителів та гостей міста з Новим 2012 роком та Різдвом Христовим! Бажаю всім, щоб Новий рік був цікавий новими планами та творчими досягненнями, щоб приніс із собою смак нових перемог та надав вдосталь сили для їх втілення

>>>
21 грудня 2011
20 грудня відбулося засідання адміністративної комісії виконавчого комітету міської ради

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка 20 грудня відбулося засідання адміністративної комісії виконавчого комітету міської ради.

>>>
19 грудня 2011
Міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду

19 грудня міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.

>>>
16 грудня 2011
15 грудня відбулося засідання 13-ї сесії міської ради шостого скликання

Як поінформувала секретар міської ради А. П. Кропивницька 15 грудня відбулося засідання 13-ї сесії міської ради шостого скликання, на якій було розглянуто 26 питань.

>>>
14 грудня 2011
Міська рада має перейти на індивідуальне опалення

Як повідомив міський голова М. К. Чиколай приміщення міської ради є завершальним у переводі на індивідуальне опалення серед об’єктів міської комунальної власності.

>>>
13 грудня 2011
Робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств

13 грудня міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.

>>>
13 грудня 2011
Відбудеться засідання 13-ї сесії міської ради шостого скликання

15 грудня 2011 року відбудеться засідання 13-ї сесії міської ради шостого скликання.

>>>
10 грудня 2011
Засідання постійних комісій міської ради

За участю міського голови М. К. Чиколая, секретаря міської ради А. П. Кропивницької, керуючого справами М. А. Потійчука пройшли засідання постійних комісій міської ради, на яких було розглянуто питання, винесені на розгляд 13-ї сесії міської ради шостого скликання.

>>>
8 грудня 2011
Колегія-семінар на тему: «Сучасний стан житлово-комунальної галузі та умови безпеки праці на підприємствах»

В головному управлінні ЖКГ та енергозбереження Житомирської обласної державної адміністрації пройшла колегія-семінар на тему: «Сучасний стан житлово-комунальної галузі та умови безпеки праці на підприємствах», на якій побував перший заступник міського голови В. М. Степаненко разом з керівниками комунальних підприємств міста Коростишева ( «Теплосервіс» - Кравченко І. В., МКП «Водоканал» - Слюсарчук В. І., «Коростишівська комунальна служба» - Серьожкін М. М. ).

>>>
5 грудня 2011
Участь вихованців Коростишівської станції юних техніків в обласних конкурсах-змаганнях

Як поінформувала заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Нагорна Н. П., вихованці Коростишівської станції юних техніків брали участь в обласних конкурсах-змаганнях.
 

>>>
5 грудня 2011
Обласні виставки-конкурси

Протягом трьох місяців проходили обласні виставки-конкурси в місті Житомирі, в яких взяли активну участь і вихованці Коростишівського будинку дитячої творчості.

>>>
11 листопада 2011
Коростишів: Своя міні-котельня

11 листопада була запущена ще одна міні-котельня в Коростишівському дошкільному навчальному закладі ясла-садок № 8 «Барвінок».

>>>
8 листопада 2011
Реконструкція фільтру на водозаборі

 

Завершилися  роботи по реконструкції фільтру на водозаборі.
>>>
7 листопада 2011
Робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

7 листопада міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.

>>>
4 листопада 2011
Засідання 12-ї сесії шостого скликання міської ради

4 листопада відбулося засідання 12-ї сесії шостого скликання міської ради

>>>
3 листопада 2011
Засідання комісії по земельних спорах

3 листопада 2011 року перший заступник міського голови В. М. Степаненко взяв участь в роботі комісії по земельних спорах. Розглянуто чотири заяви і прийнято відповідні рішення.

>>>
3 листопада 2011
Сьома сесія районної ради шостого скликання

3 листопада 2011 року відбулося засідання сьомої сесії районної ради шостого скликання, в якій взяв участь міський голова М. К. Чиколай.

>>>
2 листопада 2011
День працівника соціальної сфери

02 листопада міський голова М. К. Чиколай взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівника соціальної сфери.

>>>
2 листопада 2011
Засідання комісії по земельних спорах

 

 
Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка проведено засідання комісії по земельних спорах по 5-ти заявах громадян.
>>>
2 листопада 2011
День автомобіліста та дорожника

 

 
Секретар міської ради А. П. Кропивницька взяла участь в урочистостях, присвячених Дню автомобіліста та дорожника.
>>>
2 листопада 2011
Робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

31 жовтня міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.

>>>
1 листопада 2011
Засідання комісії з питань заборгованості підприємствами паливно-енергетичного комплексу розрахунків за спожиті енергоносії

28 жовтня міський голова М.К. Чиколай разом з директором КП«Теплосервіс І.В. Кравченком взяв участь в засіданні комісії з питань заборгованості підприємствами паливно-енергетичного комплексу розрахунків за спожиті енергоносії.

>>>
1 листопада 2011
Робоча нарада під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації М. М. Олещенка

28 жовтня міський голова М. К. Чиколай взяв участь у робочій нараді під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації М.М. Олещенка.

>>>
1 листопада 2011
67 річниця визволення України від фашистських загарбників

28 жовтня секретар міської ради А. П. Кропивницька взяла участь у заходах, присвячених 67-й річниці визволення України від фашистських загарбників.

>>>
1 листопада 2011
Засідання постійних комісій міської ради

Пройшла низка засідань постійних комісій міської ради. Були розглянуті питання, які виносяться на розгляд ради.

>>>
1 листопада 2011
Вдячні за тепло

Батьки і весь колектив дитячого садочка висловлюють щиру подяку міському голові М. К. Чиколаю., М. В. Олефіру (головний інженер ТОВ «Полісся-Інтерм»), О. Я. Антонюку (ТОВ «Інженерно-технічний центр Елтех»), Кузьменку В. С. (ПАТ «Коростишівгаз»), які доклали багато зусиль, щоб нашим діткам було тепло, затишно та комфортно в дитячому садочку № 13 «Ялинка».

>>>
1 листопада 2011
Увага!

4 листопада 2011 року відбудеться засідання 12-ї сесії міської ради шостого скликання. 16 листопада 2011 року відбудеться засідання виконавчого комітету Коростишівської міської ради.

>>>
1 листопада 2011
Оголошення

Виконавчий комітет Коростишівської міської ради повідомляє, що питаннями ремонту, профілактики, гарантійного обслуговування котлів та обладнання індивідуального опалення займається Коростишівське комунальне підприємство «Теплолюкс».

>>>
1 листопада 2011
Робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

24 жовтня міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради Увагу було акцентовано на питаннях : підготовка міста до зимового періоду; опалювальний сезон 2011-2012 рр.; підтримання міськими комунальними підприємствами техніки у належному стані, вивезення сміття, погашення заборгованості за спожитий природний газ, тощо.

>>>
31 жовтня 2011
Засідання виконавчого комітету

19 жовтня 2011 року відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було розглянуто ряд питань.

>>>
31 жовтня 2011
Районна протиепідеміологічна комісія

18 жовтня 2011 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Н. П.

>>>
31 жовтня 2011
Робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

Міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради. 
 

>>>
31 жовтня 2011
Обласна селекторна нарада

17 жовтня 2011 року перший заступник міського голови В. М. Степаненко взяв участь в роботі обласної селекторної наради під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації М. М. Олещенка.

>>>
28 жовтня 2011
Подарунок скульптора рідному місту

Коростишівський майстер-скульптор Віталій Миколайович Рожик подарував місту ще один свій витвір під назвою «Рибка».

>>>
11 жовтня 2011
Опалювальний сезон 2011-2012 року

З 11 жовтня 2011 року в м. Коростишеві вже розпочато опалювальний сезон.

>>>
10 жовтня 2011
Обласна селекторна нарада

Перший заступник міського голови В. М. Степаненко взяв участь в обласній селекторній нараді під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації М. М. Олещенка.

>>>
10 жовтня 2011
Робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

10 жовтня 2011 року міський голова М. К. Чиколай провів чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради.

>>>
7 жовтня 2011
Засідання виконавчого комітету міської ради

Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, на якому було розглянуто ряд питань.

>>>
6 жовтня 2011
Засідання комісії з земельних спорів

Під головуванням першого заступника міського голови В. М. Степаненка було проведено засідання комісії з земельних спорів та конкурс з оренди майна міської комунальної власності.

>>>
6 жовтня 2011
Всеукраїнська селекторна нарада

Перший заступник міського голови В. М. Степаненко взяв участь в роботі Всеукраїнської селекторної наради під головуванням Міністра регіонбуду та ЖКГ Близнюка А. М.

>>>
6 жовтня 2011
Спільне засідання постійних комісій Коростишівської районної ради

6 жовтня 2011 року секретар міської ради А. П. Кропивницька взяла участь у спільному засіданні постійних комісій Коростишівської районної ради.

>>>
5 жовтня 2011
Чемпіонат області з шахів серед школярів

23-25 вересня 2011 року в м. Житомирі відбувся чемпіонат області з шахів серед школярів. Успішно виступили вихованці Коростишівського ДЮКФП. Школярі вибороли місце для участі у Всеукраїнському чемпіонаті, який відбудеться у м. Євпаторія.

>>>
4 жовтня 2011
Робоча нарада з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради

3 жовтня 2011 року чергову робочу нараду з керівниками міських комунальних підприємств та апаратом міської ради провела секретар міської ради А. П. Кропивницька.

>>>
3 жовтня 2011
Офiцiйний сайт мiста Коростишів

На просторах Iнтернету з'явився офiцiйний сайт славного мiста Коростишів

>>>Міська громада
Політичні партії
Громадські організації
Релігійні громади
ЗМІ
Видатні люди, почесні громадяни міста
Сервіс та відпочинок
Готелі
Торгівля
Ресторани/кафе
Транспорт
Анонси подій
13 грудня 2016

Запрошуємо Вас на святкове відкриття Новорічної ялинки, яке відбудеться 19 грудня 2016 року о 18.00 біля Корстишівського районного Будинку культури. 

25 листопада 2016

1 січня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій (громадських, благодійних організацій, всіх асоціацій, творчих спілок, інших) з перереєстрації своїх статутів.

19 серпня 2016

Коростишівська міська рада повідомляє, що у будинку, який знаходиться за адресою: м. Коростишів, вул. Святотроїцька, 3, створене об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Гірник 1».

 
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)
powered by cheap oakley sunglasses