Офіційна інформація
Біографія Коростишівського міського голови
Міська рада
Виконавчий комітет міської ради
Міський бюджет
План соціально-економічного розвитку
Регуляторна політика
Доступ до публічної інформації
Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Комунальні підприємства
Економіка міста
Фото дня
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика
Архiв анонсів за Лютий 2016 року  RSS
26 лютого 2016
Коростишів:Оголошення!

Комісія Коростишівської міської ради з найменування та перейменування назв вулиць, провулків та споруд в м.Коростишеві виконуючи вимоги Закону України від 09.04.2015р. «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» виступає з ініціативою по громадському обговоренню питання перейменування назв вулиць в м.Коростишеві. 

>>>
15 лютого 2016
Коростишів: Оголошення!

18 лютого 2016 року, о 14.00 год., в приміщенні зали засідань міської ради відбудеться засідання круглого столу з питань децентралізації та розвитку місцевого самоврядування. 

 
>>>
15 лютого 2016
Коростишів: Оголошення!

Громадяни, які зареєстровані в гуртожитку, розташованому по вул. Київській (Більшовицькій), буд. 113 (гуртожиток СБК) в м. Коростишева   і до цього часу не звертались до виконкому міської ради та не  уточнили дані в 2015-2016 рр., Коростишівська міська рада просить терміново звернутися за адресою: м. Коростишів, вул. Чапаєва, 1, кабінет № 9.

 
>>>
10 лютого 2016
Коростишів: Оголошення!

11 лютого 2016 року у залі засідань Коростишівської міської ради з 10.00 до 13.00 проводитиме особистий виїзний прийом громадян регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого з прав людини в Житомирській області Олена Коваленко.

>>>
5 лютого 2016
ПОВІДОМЛЕННЯ про врахування пропозицій громадськості у проект містобудівної документації

Коростишівська міська рада повідомляє про початок процедури та врахування  пропозицій громадськості у проектному використанні територій  населеного пункту – плану зонування території (зонінг) м. Коростишева Житомирської області.

>>>
2 лютого 2016
Коростишів: Оголошення!

Коростишівська міська рада для уточнення даних просить звернутися до міської ради за адресою: м. Коростишів, вул. Чапаєва, 1, кабінет №9., громадян які зареєстровані в гуртожитку, розташованого за адресою: м. Коростишів, вул. Київська (Більшовицька), буд. 113 (гуртожиток СБК).

>>>Міська громада
Політичні партії
Громадські організації
Релігійні громади
ЗМІ
Видатні люди, почесні громадяни міста
Сервіс та відпочинок
Готелі
Торгівля
Ресторани/кафе
Транспорт
Анонси подій
13 грудня 2016

Запрошуємо Вас на святкове відкриття Новорічної ялинки, яке відбудеться 19 грудня 2016 року о 18.00 біля Корстишівського районного Будинку культури. 

25 листопада 2016

1 січня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій (громадських, благодійних організацій, всіх асоціацій, творчих спілок, інших) з перереєстрації своїх статутів.

19 серпня 2016

Коростишівська міська рада повідомляє, що у будинку, який знаходиться за адресою: м. Коростишів, вул. Святотроїцька, 3, створене об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Гірник 1».

 
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)
powered by cheap oakley sunglasses