Офіційна інформація
Біографія Коростишівського міського голови
Міська рада
Виконавчий комітет міської ради
Міський бюджет
План соціально-економічного розвитку
Регуляторна політика
Доступ до публічної інформації
Гуманітарна сфера
Освіта
Культура
Комунальні підприємства
Економіка міста
Фото дня
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

Візитівка міста


Коростишів – місто каменярів над тихоплинним Тетеревом
 

 

Наш славний, звитяжний Коростишів пройшов нелегкий багатовіковий шлях, про що свідчать численні пам’ятки історії та древні й суворі гранітні скелі над мрійливим Тетеревом.

Все це гармонійно поєднується в сьогоднішнім обличчі нашого міста, домінуючими рисами якого є динамізм теперішнього життя з його сучасними новобудовами, широко розвиненою сферою послуг, що уособлює плід активної діяльності підприємців райцентру.
 
Славу міста, щедрого на гідну історію, як і упродовж віків, так й нині, творять його жителі – працьовиті, багаті талантами, щирі серцями люди.
 
Упродовж більш як півстоліття Коростишів уславив себе щедрими покладами бурого вугілля і був по праву шахтарським містом.
 
А ще наше місто знають по всіх-усюдах диво-гранітами та лабрадоритами, подарованими цій землі Всевишнім. Вироби, котрі виготовляють з них коростишівські майстри, є справжніми витворами мистецтва. Коростишівський оздоблювальний камінь – окраса численних метро, вулиць, майданів, установ, організацій і підприємств у різних куточках України та поза її межами.
 
Природа нашого краю, увінчана древніми лісами, де вишумовують сосни і ялини, блакитноокими озерами та чудовими каньйонам, віддавна приваблює сюди діячів культури і мистецтва, численних відпочивальників. А цілющі джерела в місті та довкола нього сприяють лікуванню не тільки душі, а й тіла.
 
Ми відкриті для широкого спілкування та співпраці з територіальними громадами нашої України й інших держав. Коростишівська міська рада та її виконавчий комітет разом із територіальною громадою впевнено дивляться в майбутнє і згуртовано працюють на благо рідного краю.

 
 

 

 


 
 
 
Міська громада
Політичні партії
Громадські організації
Релігійні громади
ЗМІ
Видатні люди, почесні громадяни міста
Сервіс та відпочинок
Готелі
Торгівля
Ресторани/кафе
Транспорт
Анонси подій
13 грудня 2016

Запрошуємо Вас на святкове відкриття Новорічної ялинки, яке відбудеться 19 грудня 2016 року о 18.00 біля Корстишівського районного Будинку культури. 

25 листопада 2016

1 січня 2017 року спливає термін для неприбуткових організацій (громадських, благодійних організацій, всіх асоціацій, творчих спілок, інших) з перереєстрації своїх статутів.

19 серпня 2016

Коростишівська міська рада повідомляє, що у будинку, який знаходиться за адресою: м. Коростишів, вул. Святотроїцька, 3, створене об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Гірник 1».

 
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют
Цей веб-сайт створено в рамках програми малих проектів Посольства Королівства Нідерландів (Матра КАП)
powered by cheap oakley sunglasses